Державне управління справами

XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО–2016»

8 червня 2016 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» розпочалася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО–2016». Відкрили виставку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

Під час заходу Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності розширення виробничих потужностей агросектору, покращення якості продукції та переходу до більш глибокої переробки сільгосппродукції.

На відкритті виставки «АГРО–2016» т. в. о. Керівника Державного управління справами Сергій Борзов зазначив, що аграрний сектор в Україні має потужний потенціал для розвитку.

«Сьогодні на території Національного комплексу «Експоцентр України» представлені провідні аграрні компанії України та інших країн світу, більше   25 000 кв. метрів експозиційної площі  відведено для демонстрації кращої техніки вітчизняних та іноземних компаній. Кожний хто сюди прийшов – має зацікавлення в розвитку аграрної сфери, адже це стабільність нашої економіки та розвиток держави», – сказав Сергій Борзов.

Також у рамках виставки відбувся Український інноваційний агропромисловий форум, який розпочався дискусією «Перезавантаження агропромислової політики. Державні інновації в агропромисловій сфері». Модератором була заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька. З доповідями виступили: Володимир Лапа – Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Ярема Ковалів – Голова Державного агентства рибного господарства України, Леонід Козаченко – президент Української аграрної конфедерації, Христина Юшкевич – перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Андрій Заблоцький – керівник напряму «Сільське господарство», Офіс ефективного регулювання BRD.

«АГРО–2016» – це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, яка є платформою для вдосконалення виробництва, упровадження інновацій і розвитку всіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу між Міністерством аграрної політики та продовольства України, українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «АГРО–2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки. 

Значну частину виставки зайняли найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також для будівництва агроспоруд та транспортування врожаю. Широкий асортимент дозволить підібрати найоптимальніші та найвигідніші варіанти, які підвищать рівень урожайності та якість виробництва. Для професіоналів «АГРО–2016» – це широка можливість обміну досвідом на діловому рівні завдяки насиченій науковій програмі (інтерактивні брифінги, семінари, конференції, круглі столи).

У рамках «АГРО–2016» проходять спеціалізовані виставки:

  • ExpoAgroTech – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини.
  • Біопаливо – відновлювальні джерела енергії.
  • Hi-Tech Агро – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології.
  • Organic – органічні продукти і технології.
  • Animal'EX – свійські тварини, ветеринарія і продукти для тваринництва.
  • FishExpo – рибне господарство і рибальство.
  • Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці.
  • •Agro Build-Expo – будівництво в аграрному секторі: техніка, БМЗ, будівельні матеріали.

Програмою передбачено дегустацію та продаж екологічної продукції, виставку різних порід тварин і експозицію найпоширеніших промислових риб, яку можна буде спостерігати у відкритих басейнах.

Також багатогалузеве Державне підприємство «Чайка», філії якого розміщені в Київській і Чернігівській областях, представило на виставці своїх найкращих корів молочної (голштинської) породи.

Організатор  виставки – Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Детальніше з інформацією можна ознайомитися на сайті: www.agroexpo.in.ua