Державне управління справами

Контакти

 
Поштова адреса:
01220, м.Київ, вул. Банкова, 11, Державне управління справами.
 

 

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ 

Державне управвління справами забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Будь-яка особа з числа працівників Державного управвління справами за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону "Про запобігання корупції" іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави  відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо державних службовців структурних підрозділів Державного управвління справами, та підприємств, установ і організацій, що перебувають в управлінні Державного управління справами справами. 

Всі повідомлення розглядаються працівниками Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Державного управління справами згідно з вимогами законодавства.

 

Повідомити про корупційне правопорушення 


Для громадян

Для працівників ДУС