Державне управління справами

Контакти

Адреса електронної пошти для листування: letter@dus.gov.ua

Листи мають відповідати вимогам Національного стандарту України ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів».

Адреса електронної пошти для подання запитів на інформацію: dusvidkrytist@gmail.com (на період воєнного стану)

Адреса електронної пошти для звернень громадян: gromad@dus.gov.ua

Поштова адреса:
01220, м.Київ, вул. Банкова, 11, Державне управління справами.

 

 

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ 

Державне управління справами забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Будь-яка особа з числа працівників Державного управління справами за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону "Про запобігання корупції" іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави  відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо державних службовців структурних підрозділів Державного управління справами, та підприємств, установ і організацій, що перебувають в управлінні Державного управління справами. 

Всі повідомлення розглядаються працівниками Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Державного управління справами згідно з вимогами законодавства.

 

Повідомити про корупційне правопорушення 

 

Для громадян

Для працівників Державного управління справами


ПОВІДОМ ПРО КОЛАБОРАНТА

Якщо Вам стали відомі факти /дані (такими даними, зокрема, можуть бути: дані про особу – колаборанта (ПІБ, посада), її місцезнаходження чи перебування, рід занять, контактний номер телефону, профілі у соціальних мережах тощо; опис фактів, що свідчать про сприяння ворогу; посилання на джерела, в яких зафіксовано такі факти; наявні докази (переписка, фото, відео тощо) стосовно колабораційної діяльності серед працівників Державного управління справами та  підприємств, в установ і організацій, що перебувають в управлінні Державного управління справами, та господарського товариства, повноваження з управління корпоративними правами держави якого передані Державному управлінню справами, просимо заповнити цю форму повідомлення.

Звертаємо увагу, що у разі виникнення питань стосовно запобігання колабораційної діяльності, просимо звертатися до Відділу з питань запобігання та виявлення корупції в Державному управлінні справами за телефоном: +38 (044) 255 62 76  або на електронну пошту: antikor@dus.gov.ua