Державне управління справами

Новини

Відповідно до пункту 2 розділу V Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, Державне управління справами пропонує для публічного обговорення проект Антикорупційної програми Державного управління справами на 2023-2025 роки.
На початку березня 2023 року Державне підприємство «Санаторій «Конча-Заспа» за організаційного сприяння Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відвідали Тимчасовий повірений у справах Чорногорії в Україні Мирослав Радоїчіч, військовий аташе Посольства Ісламської Республіки Пакистан Мухаммад Джавад Ахмед, дружина радника Посольства Турецької Республіки Дінара Масамото та співробітниця Посольства Великої Британії Наталя Василюк.
1–2 жовтня 2022 року в Національному природному парку «Синьогора» відбувся «Трейл Синьогора» – змагання з бігу вершинами гір з метою пізнання природи та оздоровлення. У заході, співорганізатором якого була Громадська організація «Твоя пригода», взяли участь майже 400 учасників з усієї України, які змагалися на чотирьох дистанціях: 3 км – для дітей, 9, 24 і 54 км – для дорослих. Усі учасники отримали пам’ятні медалі. Переможці, які представляли всі регіони України, отримали також цінні призи, а діти – солодощі.
З нагоди Дня фізичної культури та спорту на території ДП «Санаторій «Конча-Заспа» проведено спортивний вікенд. У суботу, 10 вересня, команда спортивного клубу «Олімпійський стиль» провела для всіх охочих майстер-класи з аквааеробіки, спортивних танців, скандинавської ходи. Учасники отримали чудовий настрій та заряд позитиву і зібрали кошти на потреби Збройних Сил України.
28 червня ДП «ГДІП» та охоронна компанія «Akkadian» організували для представників дипломатичного корпусу та іноземних представництв курси тактичної медицини за участю британських інструкторів. Захід провели в приміщенні та на подвір’ї дирекції «Медіацентр», а також транслювали на ютуб-каналі «GDIP Media Center». У тренінгу взяли участь члени дипломатичного корпусу, зокрема співробітники представництв ЄС, НАТО, Королівства Норвегія, а також працівники ДП «ГДІП».
11 листопада 2021 року в Державному управлінні справами пройшов другий етап конкурсного добору на посаду генерального директора Національного культурного центру України у м. Москві. Серед претендентів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, було визначено трьох учасників. Вони презентували свої проєкти програм розвитку Національного культурного центру України у м. Москві на один і п’ять років. Відеозапис заслуховування конкурсних пропозицій розміщено на офіційному вебсайті Державного управління справами на сторінці «Оголошення конкурсу» розділу «Публічна інформація».