Державне управління справами

Новини

22 вересня 2023 року Міжнародний дитячий центр «Артек» у Пущі-Водиці, в якому оздоровлюються діти з усієї України, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
У червні 2023 року фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві провели дводенні тренінги для працівників Державного управління справами
Відповідно до пункту 2 розділу V Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, Державне управління справами пропонує для публічного обговорення проект Антикорупційної програми Державного управління справами на 2023-2025 роки.
На початку березня 2023 року Державне підприємство «Санаторій «Конча-Заспа» за організаційного сприяння Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відвідали Тимчасовий повірений у справах Чорногорії в Україні Мирослав Радоїчіч, військовий аташе Посольства Ісламської Республіки Пакистан Мухаммад Джавад Ахмед, дружина радника Посольства Турецької Республіки Дінара Масамото та співробітниця Посольства Великої Британії Наталя Василюк.
1–2 жовтня 2022 року в Національному природному парку «Синьогора» відбувся «Трейл Синьогора» – змагання з бігу вершинами гір з метою пізнання природи та оздоровлення. У заході, співорганізатором якого була Громадська організація «Твоя пригода», взяли участь майже 400 учасників з усієї України, які змагалися на чотирьох дистанціях: 3 км – для дітей, 9, 24 і 54 км – для дорослих. Усі учасники отримали пам’ятні медалі. Переможці, які представляли всі регіони України, отримали також цінні призи, а діти – солодощі.
З нагоди Дня фізичної культури та спорту на території ДП «Санаторій «Конча-Заспа» проведено спортивний вікенд. У суботу, 10 вересня, команда спортивного клубу «Олімпійський стиль» провела для всіх охочих майстер-класи з аквааеробіки, спортивних танців, скандинавської ходи. Учасники отримали чудовий настрій та заряд позитиву і зібрали кошти на потреби Збройних Сил України.
28 червня ДП «ГДІП» та охоронна компанія «Akkadian» організували для представників дипломатичного корпусу та іноземних представництв курси тактичної медицини за участю британських інструкторів. Захід провели в приміщенні та на подвір’ї дирекції «Медіацентр», а також транслювали на ютуб-каналі «GDIP Media Center». У тренінгу взяли участь члени дипломатичного корпусу, зокрема співробітники представництв ЄС, НАТО, Королівства Норвегія, а також працівники ДП «ГДІП».