Державне управління справами

Новини

Близько 35 тисяч гостей завітали на ХІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», який тривав з 30 травня до 2 червня 2024 року на Державному підприємстві «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал». Уже вдруге захід відбувся в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти України. З огляду на минулорічний досвід були впроваджені додаткові заходи безпеки для відвідувачів та учасників Фестивалю, не завадили його роботі  й відключення енергопостачання.
Щорічно 1 червня Україна відзначає День захисту дітей. На ДПУ «МДЦ «Артек» традиційно відбулися тематичні заходи до цього свята, де були присутні гості та партнери дитячого центру. Працівники ДПУ «МДЦ «Артек» провели  різноманітні освітні, пізнавальні, патріотичні та творчі конкурси, вікторини та квести. У цей день юні артеківці брали участь у Фестивалі мистецтв «Ми – Українці!», де показали свої таланти та навички, здобуті під час перебування в дитячому центрі.
Міжнародний дитячий центр «Артек», в якому оздоровлюються діти шкільного віку, у першу чергу діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, розпочав оздоровчий сезон.
22 вересня 2023 року Міжнародний дитячий центр «Артек» у Пущі-Водиці, в якому оздоровлюються діти з усієї України, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
У червні 2023 року фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві провели дводенні тренінги для працівників Державного управління справами
Відповідно до пункту 2 розділу V Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, Державне управління справами пропонує для публічного обговорення проект Антикорупційної програми Державного управління справами на 2023-2025 роки.
На початку березня 2023 року Державне підприємство «Санаторій «Конча-Заспа» за організаційного сприяння Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відвідали Тимчасовий повірений у справах Чорногорії в Україні Мирослав Радоїчіч, військовий аташе Посольства Ісламської Республіки Пакистан Мухаммад Джавад Ахмед, дружина радника Посольства Турецької Республіки Дінара Масамото та співробітниця Посольства Великої Британії Наталя Василюк.
1–2 жовтня 2022 року в Національному природному парку «Синьогора» відбувся «Трейл Синьогора» – змагання з бігу вершинами гір з метою пізнання природи та оздоровлення. У заході, співорганізатором якого була Громадська організація «Твоя пригода», взяли участь майже 400 учасників з усієї України, які змагалися на чотирьох дистанціях: 3 км – для дітей, 9, 24 і 54 км – для дорослих. Усі учасники отримали пам’ятні медалі. Переможці, які представляли всі регіони України, отримали також цінні призи, а діти – солодощі.