Державне управління справами

Новини

18 вересня 2020 року в Державному управлінні справами пройшов другий етап конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства «Санаторій «Моршинський». Серед претендентів, які виявили бажання взяти участь у відборі, було визначено двох учасників, які презентували свої конкурсні пропозиції. Засідання відбулося в присутності представників засобів масової інформації. Відеозапис заслуховування конкурсних пропозиції розміщено на офіційному вебсайті Державного управління справами в категорії «Результати конкурсу» розділу «Публічна інформація».
У п’ятницю, 14 лютого, у Клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами відбулося засідання колегії Міністерства охорони здоров’я України, присвячене підготовці до запуску медичної реформи на вторинній ланці. Участь у засіданні взяли Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька та її заступники, а також представники облдержадміністрацій та обласних департаментів охорони здоров’я з регіонів України.
Станом на 17 січня на лікуванні в Клінічній лікарні «Феофанія» залишається дев’ять звільнених з російського полону українців. Четверо колишніх бранців продовжать реабілітацію в санаторії «Лісова поляна».
Останніми роками в Україні почастішали випадки пожеж, що забирають життя людей. Найбільш трагічними є пожежі, що сталися в таборі «Вікторія» та Одеському технікумі. Чи можливо було зменшити кількість жертв пожеж, якби кожен знав, як поводитися та що потрібно робити? Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій переконані, що так. У цьому їх підтримує й адміністрація Міжнародного дитячого центру «Артек», яка щорічно проводить навчальну пожежну евакуацію, запрошуючи фахівців служби порятунку.
Збірна команда Державного управління справами та Офісу Президента України виборола три золота на ХХІІ Спартакіаді серед державних службовців міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
Унікальну експозицію справжніх людських тіл «Всесвіт тіла» (Body Worlds) привезли до столиці наприкінці серпня на два місяці. Через величезний попит організатори вирішили продовжити експозицію до 1 грудня. Виставка представлена в Національному комплексі «Експоцентр України».   На виставці «Всесвіт тіла» (Body Worlds) експонуються справжні людські тіла, збережені після смерті методом пластинації (рідина, що є в тілі за життя, заміщується особливим пластиком).  
У День захисника України, 14 жовтня, учасники Х тематичної зміни ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» відзначали ще одне свято, яке припадає на цю ж дату, – День українського козацтва.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими з російського полону   24-ма українськими моряками та їхніми родинами в парку біля Маріїнського палацу. Він вручив морякам цінні подарунки – годинники від Президента України.   Моряки у свою чергу подякували Президентові за повернення додому, й за те, що він носив на руках браслети з їхніми іменами на знак підтримки, привертаючи увагу суспільства до питання звільнення Росією українських полонених.