Державне управління справами

Система електронного докуменообігу

СЕД працює в АПУ з 2 лютого 2015 року, і сьогодні в ній зареєстровано більше 92 тисяч вхідних документів та в ній працюють 527 користувачів (з них 428 співробітники АПУ), кожний з яких проходить постійне навчання. Рішення дозволяє паралельно працювати над одним документом та уникати його дублювання, що суттєво підвищує оперативність виконання. У будь-який момент держслужбовець може знайти документ за номером, темою або контекстом, визначити відповідального за його опрацювання та побачити статистику затримки кожним зі співробітників. Такий контроль виконання документу на всіх етапах його життя робить підготовку документів більш прогнозованою і керованою. До впровадження СЕД співробітники АПУ не використовували електронну пошту для роботи, зберігали робочі документи на зовнішніх носіях і працювали з паперовими документами.

Всі робочі процеси в СЕД можна гнучко налаштувати, що дозволяє враховувати особливості здійснення будь-яких функцій. Система надає доступ до розвинутої аналітики та звітності, які дозволяють аналізувати бізнес-процеси та приймати ефективні управлінські рішення. Завершується підготовка планшетної версії системи для прискорення роботи над документами для керівників, які часто переміщаються по зустрічам.

На теперішній час СЕД має функції для інтеграції з міжвідомчими системами обміну електронними документами та будь-якими іншими системами реєстрації чи обліку вхідної/вихідної кореспонденції, опрацювання службової кореспонденції, які використовуються в установі.

 

Ознайомитись із супровідною документацією та завантажити інформаційні матеріали про СЕД ви можете на сайті sed.reforms.in.ua

Для надання Вам права використання СЕД та отримання посилання для завантаження вихідних кодів, необхідно пройти попередню реєстрацію. Для цього просимо Вас ретельно заповнити форму достовірною інформацією:

Натискаючи на кнопку "Надіслати" Я даю згоду на обробку персональних даних.

Поля помічені * обов’язкові для заповнення