Державне управління справами

У Мистецькому арсеналі пройшов благодійний вечір «Різдвяна свічечка 2016»

 

16 січня в Мистецькому арсеналі в рамках благодійного проекту «Арсенал добрих справ» пройшов традиційний захід «Різдвяна   свічечка 2016», який щорічно влаштовує громадська організація «Київський пласт».

Цього року нове завдання для українських скаутів – збір коштів на лікування київської пластунки Ярини Олійник.

«Це наша перша Різдвяна свічечка, яка має більш світський і відкритий характер, ніж попередні. Пластове Різдво – щорічний привід зібрати всіх пластунів столиці та провести разом теплий вечір, а цього разу головною метою є збір коштів на лікування нашої подруги Ярини. Тому сьогодні спільними зусиллями ми спробуємо зробити для неї хоч невелике, але приємне різдвяне диво і сподіваємось, що на наступну Свічечку вона прийде здорова», – розповіла координатор заходу Олександра Петраускайте.

Під час концертної частини заходу юні та дорослі пластуни показували різдвяні вертепи, співали старовинних та авторських колядок. На сцені також виступили українські виконавці: Марія Бурмака, Роман Коляда, учасники культурно-мистецького проекту «Рись. The Polissia» та гурт «Бурса фольклору».

Крім того, пластуни влаштували конкурс на найкращу кутю, благодійний ярмарок і різдвяні розваги для дітей. Упродовж акції діяв пункт збору продуктів і речей для пластунів-бійців, які перебувають у зоні антитерористичної операції.