Державне управління справами

В Українському домі відкрилась XII Київська міжнародна книжкова виставка

З 19 по 22 травня в Українському домі відбудеться XII Київська міжнародна книжкова виставка. Це подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів і книголюбів.

Чотири дні поспіль відвідувачі матимуть нагоду ознайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних і зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготорговельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці буде широко представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де всі охочі матимуть нагоду поспілкуватися як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. У «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Під час виставки традиційно відбудеться благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен охочий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей зі сходу України.

Проведення міжнародної книжкової виставки має на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними й зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне і технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції.

Вхід вільний