Державне управління справами

В Українському домі відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

З 28 по 30 квітня 2016 року в Українському домі відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

На ярмарку свою продукцію представлять обласні культурні центри, підприємства харчової промисловості, народні майстри, магазини подарунків, сувенірні компанії та творчі майстерні. Відвідувачам буде запропоновано широкий асортимент товарів: авторські прикраси в різних жанрах і стилях, святкові листівки ручної роботи, оригінальні подарунки до Великодня, духмяні паски, різноманітні ласощі, напої, ошатні писанки та все необхідне для Великоднього кошика.

У рамках заходу працюватиме «Благодійна майстерня». Усі охочі матимуть нагоду приєднатися до добрих справ за допомогою мистецтва. Народні майстри, які працюватимуть у майстерні, будуть виготовляти незвичайні та яскраві писанки, познайомлять відвідувачів з українською самобутньою культурою, продемонструють техніку традиційних народних ремесел. Протягом трьох днів відвідувачі зможуть взяти участь у майстер-класах різного формату, навчитись самостійно виготовляти святкові прикраси та придбати оригінальні сувеніри. Також під час ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування. Кошти від продажу виробів, виготовлених у «Благодійній майстерні», та зібрані продукти харчування буде передано в дитячі будинки сімейного типу.

ДП «Український дім» запрошує підприємства харчової та легкої промисловості, народних майстрів, сувенірні компанії й творчі майстерні продемонструвати підготовку до Великодніх свят у кращих українських традиціях.

Ярмарок відбудеться за підтримки Державного управління справами.