Державне управління справами

VІ тематична зміна «Молодь творить майбутнє»

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» 13 липня 2019 року завершується VІ тематична зміна «Молодь творить майбутнє», яка розпочалася 23 червня. Артеківцями стали більше 1000 дітей з усієї України. Метою цієї зміни є виховання національної гідності, лідерських якостей та орієнтації молоді на побудову майбутнього України.

Головними подіями зміни стало святкування Дня Конституції України та Дня молоді, а також артеківський форум лідерства та громадських ініціатив з презентацією та обговоренням соціальних дитячих проектів.

Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції України проведено для артеківців інтерактивну гру «Відкрий в собі лідера». Разом з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві організовано правовий воркшоп «Подорож до країни права».

Також діти взяли участь у тренінгу з відеомейкінгу за підтримки Київського молодіжного центру, який завершився конкурсом на краще відео про Артек.

Як традиційний спільний з Київським міським центром зайнятості проект працював Мобільний центр профорієнтації з маршрутним листом і переліком послуг. Артеківці пройшли профдіагностичне тестування, майстер-клас «Як вдало вибрати професію», зіграли в ділові профорієнтаційні ігри.

Завершуючи тематичну зміну, Культурно-мистецький центр традиційно проведе конкурс між співдружностями за Кубок Митця.