Державне управління справами

Університетський кардіологічний центр Фрайбурга (Бад Кроцинген, Клініка кардіології та ангіології) підтвердив висновки Клінічної лікарні «Феофанія»

Після оприлюднених результатів Комісії Міністерства охорони здоров’я України щодо правильності діагнозу пацієнта Романа Насірова Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами звернулася до іноземних фахівців стосовно незалежної експертизи діагностування та проведеного лікування пацієнта Р. Насірова.

«Для мене справа честі довести правильність дій наших лікарів і проведених процедур. Це питання, насамперед, репутації Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами як висококваліфікованого медичного закладу України. У нас лікуються найтяжчі поранені військовослужбовці, пацієнти з усієї України», – зазначив головний лікар Ігор Семенів.

На прохання КЛ «Феофанія» Державного управління справами  Університетський кардіологічний центр Фрайбурга (клініка максимального медичного забезпечення, яка входить у трійку найбільших і найавторитетніших  за кількістю пацієнтів у лікуванні серцевих інфарктів і проведених хірургічних операцій на клапанах серця) надав незалежний висновок на підставі отриманої медичної документації щодо діагностики та лікування пацієнта. За результатами дослідження на основі методичних рекомендацій Європейського товариства кардіологів та згідно з німецькою DRG-системою – обраний лікувальний підхід заперечень не викликає, діагноз медиками Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами встановлений правильно.