Державне управління справами

У Пущі-Водиці відбулось урочисте відкриття Міжнародного дитячого центру «Артек»

24 червня дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь в урочистих заходах з нагоди відновлення діяльності Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек». Понад 300 дітей зі всієї України в Пущі-Водиці стали першими «артеківцями», які вписали нову сторінку в літописі дитячого центру з майже столітньою історією й традиціями.

За словами Марини Порошенко, дуже важливо, що після анексії Криму Міжнародний дитячий центр «Артек» не припинив своєї роботи і відтепер продовжить працювати для українських дітей під Києвом: «Дуже символічно, що перша зміна розпочинає свою роботу під назвою «Під прапором Гідності», адже для кожного з нас «артеківець» – це дитина, яка сповідує такі цінності, як Мир, Дружба, Толерантність, Патріотизм і Людська Гідність».

Разом з дружиною Президента України в урочистостях взяли участь т.в.о. Керівника Державного управління справами Сергій Борзов та народний артист України, зірковий тренер телевізійного шоу «Голос країни» Олександр Пономарьов.

Гості ознайомилися з арт-проектом «Білі птахи у мирному небі» та в супроводі дітей оформили композицію з паперових птахів, на крилах яких кожен написав свою мрію. «Артеківці» розповіли присутнім про козацьку систему їхнього життєустрою, про Універсал Єдності Артеку, який вони прийняли напередодні.

Директор дитячого центру Сергій Капустін презентував основні напрями розвитку освітніх, соціальних і культурно-мистецьких програм Міжнародного дитячого центру «Артек». Зокрема, до кінця літа дитячий центр прийме ще 880 дітей, а до кінця року – понад 4 тисячі.

За допомогою дитячих творчих колективів юні «артеківці» подарували гостям концертну програму «Український дивосвіт Артеку». На згадку про зустріч діти подарували дружині Президента України хустку «артеківця». Зі свого боку пані Порошенко передала добірку української сучасної літератури до бібліотеки Міжнародного дитячого центру «Артек».

Міжнародний дитячий центр «Артек» перебуває в управлінні Державного управління справами. Дитячий центр пропонує активний відпочинок в одному з заповідних куточків Києва – Пущі-Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща-Озерна», який розташований в екологічно чистій лісопарковій зоні на території 73 гектари. Інфраструктура розрахована на 800 дітей і містить чотири спальних корпуси, спортивні майданчики, власний пляж, кіноконцертну залу, критий басейн, їдальню, лікувально-діагностичне відділення, хореографічну залу та приміщення для роботи клубів.