Державне управління справами

 

Прес-анонс. МДЦ «Артек» презентує програму 2017 року

 

МДЦ «Артек» презентує програму 2017 року

17 березня в Пущі-Водиці (м. Київ) відбудеться презентація програми Міжнародного дитячого центру «Артек» на 2017 рік.

До  Артеку приїдуть Міністр культури України Євген Нищук, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, Державний секретар Міністерства соціальної політики України Віктор Іванкевич, заступник Керівника Державного управління справами Сергій Борзов, представники Національної академії педагогічних наук України, Малої академії наук України, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Під час заходу відбудеться презентація програм інноваційно-освітнього та культурно-мистецького напрямів МДЦ «Артек» і знайомство з тематикою змін на цей рік. Гостям представлять нову форму Артеку для дітей і співробітників, а також запропонують долучитися до творчого та освітнього процесів разом з дітьми.

Після анексії Криму Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за ініціативою Президента України відновило свою діяльність в Пуща-Водиця, курортній зоні м. Києва, з червня 2016 року.

 

Початок заходу: 11год 45 хв

Адреса: Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія

Акредитація за телефоном: 050 5729606

Контактна особа – Людмила Лозова