Державне управління справами

Яким буде серпень в Експоцентрі

Завершення літа в Національному комплексі «Експоцентр України» обіцяє бути цікавим і насиченим. Читайте підбірку анонсів подій, що пройдуть у комплексі в другій половині серпня.

Театральне імпровізаційне шоу – 16 серпня, 19:00–19:30 (зал WHITE), 19:30–20:00 (зал WOOD), 20:00–20:30 (зал LOFT). Організатори – випускники Improvisation School, студії театру «Чорний Квадрат» та Американської школи імпровізації «UCB». Заплутані сюжетні лінії, цікаві персонажі та несподівані сюжетні повороти, а головне – кожен учасник зможе впливати на хід подій на сцені. Уперше українському глядачеві представлять найкращі формати тривалої імпровізації, які давно користуються популярністю в усьому світі. Вартість квитка – 150–300 гривень.

Carbon Art Lito – 17, 31 серпня, 13:00–23:30. Завершення серії літніх подій, присвячених медіа-мистецтву в 13-му павільйоні. Відвідувачі матимуть можливість почути, побачити та відчути, що таке мистецтво нових медіа. Вартість квитка – 100 гривень.

Кава Квест Фест – 31 серпня – 1 вересня. Кава вже давно перестала бути просто смачним напоєм. Це справжня культура, особливий настрій і навіть посередник у стосунках. Вона може бути різною, але єдине, що залишається незмінним у її різноманітті, – у потрібний момент життя кожен може знайти свою. Подія не лише для кавоманів і тих, хто прагне дізнатися якомога більше про індустрію. Усі охочі гарно провести час і цікаво відпочити від шуму галасливого міста знайдуть тут щось для себе. Вартість квитка – 100 гривень.

 

Фото: Україна Інкогніта