Державне управління справами

У Мистецькому арсеналі презентують проект «Дивовижні історії Криму»

У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» 26 лютого  розпочне свою роботу проект «Дивовижні історії Криму».

Масштабний виставковий проект представить Крим як унікальний мультикультурний простір, що впродовж тисячоліть був межею між Євразійським Степом і Середземномор’ям. Хто і як тут жив у різні часи? Звідки ці мовчазні кургани? А фортеці, мінарети й колони? Чиї кораблі лежать на морському дні? Що за золоті гривни в гробницях забутих царів? Як уявити, зрозуміти, відчути цю захопливу історію?

Виставка «Дивовижні історії Криму» представить виняткові предмети з 15 українських музеїв і приватних колекцій. Коштовні прикраси скіфського золота, зразки зброї та посуду різних періодів, живопис, археологічні знахідки та твори сучасного мистецтва розповідатимуть дивовижні історії, що залишили по собі різні епохи. На шляху глядача змінюватимуть одна одну цивілізації та культури, незмінними залишаться лише тисячолітні зв’язки півострова з материком.

Організатори проекту: ДП «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», ДП « Кримський дім» за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Міністерства культури України.

Виставка триватиме до 5 травня 2019 року.