Державне управління справами

Про звернення громадян

Для отримання офіційної відповіді на звернення громадянин має надіслати листа в письмовій формі на адресу: Державне управління справами, вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Згідно із  Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» від 02 липня 2015 року № 577-VIII з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Державне  управління  справами

 


Офіційні документи


 

Довідкова інформація

Поштова адреса Державного управління справами:

вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

Адреса  електронної пошти Державного управління справами, визначена для звернень громадян:

gromad@dus. gov. ua

Телефони для довідок:

0(44)255-77-84 – довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян.

Інформація за вказаним телефоном надається щодня (крім вихідних, святкових і неробочих днів) з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45.