Державне управління справами

Новий сезон «Київських солістів» – повернення легенд

Новий сезон Національного камерного ансамблю «Київські солісти» розпочнеться вже 21 серпня. Його відкриють концертом  під орудою Крістофера Ліндона-Джі (Італія – Австралія) на відкритій сцені в Софії Київській. Дійство відбуватиметься в рамках другого фестивалю Bouquet Kyiv Stage. У програмі – твори сучасних композиторів.

Відкриття філармонійного сезону 2019–2020 років відбудеться 15 вересня разом із всесвітньо відомим альтистом і диригентом Максимом Рисановим (Велика Британія). Родзинка концерту – Концерт для альта і камерного оркестру Петеріса Васкса, написаний для М. Рисанова. Це буде українська прем’єра в присутності автора.

12 жовтня – знову в Києві дует скрипалів Олега Криса (США) і  Чіє Савада (Японія). У програмі: твори Моцарта, Шостаковича, Прокоф’єва, Станковича. Цікавинка-жарт – «Маленька смішна музика» (Ehne kleine lach music) сучасного німецького композитора, скрипаля  Вольфганга Шрьодера.

9 листопада – проект «Віолончельна пектораль» за участі солістів Олександра Пірієва, Ігоря Пацовського, Віктора Рекала, Святослава Боровика. Крім творів Й. С. Баха, Г. Форе та А. Вівальді, звучатимуть не так часто виконувані твори Ю. Кленгеля, К. Поппера та Е. Вілла-Лобоса.

12 грудня – Концерт № 1 Ф. Шопена із зірковим солістом Станіславом Христенком (фортепіано).

26 січня – ТІЛЬКИ МОЦАРТ, у день його народження. Автор проєкту та диригент –  Антоній Кедровський, солісти –  Олександр Корнєв (скрипка), Селвадоре Ряхні (кларнет).

13 лютого – перший спільний концерт «Київських солістів» із знаним піаністом Йожефом Ермінєм. У програмі – фортепіанні концерти В. А. Моцарта (№ 20) та А. Шнітке.

29 березня – симфонії Й. Гайдна та В. А. Моцарта. Диригент – Ілля Король (Австрія).

26 квітня  – NORDIC SPIRIT з А. Пяртом, Т. Корвіцем, Я. Сібеліусом. Концерт відбудеться за участі Змішаного хору Естонської музичної спілки. Диригент – Еркі Пехк (Естонія).

14 травня – концерт з диригентом і солістом Станіславом Христенком (фортепіано). Прозвучать: Септет для фортепіано, труби та струнних  К. Сен-Санса, Концерт № 1 для фортепіано, труби та струнних  Д. Шостаковича, а також музика українського композитора першої половини ХХ сторіччя Ф. Якименка, що був одним з вчителів І. Стравінського.

Закриється сезон 11 червня. Романтична програма від «Київських солістів»: Ф. Мендельсон – Сон літньої ночі,  П. Чайковський – Спогад про Флоренцію.

 

Фото з сайту «Київських солістів».