Державне управління справами

Національному комплексу «Експоцентр України» − 60 років!

Рівно 60 років минуло з того часу, коли 6 липня 1958 року було урочисто відкрито найбільший виставковий комплекс України (ВДНГ) як величне місце її досягнень.

Виставка досягнень народного господарства УРСР була задумана в післявоєнні роки як постійно діючий центр, що демонструє досягнення в промисловості, сільському господарстві, будівництві, на транспорті, в науці та культурі республіки. Це комплекс павільйонів, споруд, відкритих майданчиків для натурального показу експонатів, будівель культурно-побутового призначення й місць відпочинку. 

На сьогодні в цьому унікальному архітектурному комплексі проводяться виставки міжнародного рівня: торговельні ярмарки, концерти, спортивні змагання та музичні фестивалі, масштабні ділові й корпоративні з’їзди, казкові постановки українських виконавців та 3D-шоу.

Сьогодні нові люди продовжують писати нову історію Виставкового центру: нова команда ентузіастів-менеджерів  поставила амбітні цілі – перетворити його на культурно-інноваційний центр і джерело культурного й соціального капіталу нації.

Із цим прекрасним ювілеєм щиро привітав усіх працівників Національного комплексу «Експоцентр України», подякував за добру, плідну та потрібну для нашої держави роботу й побажав їм і їхнім сім’ям усіляких гараздів Керівник Державного управління справами І. М. Куцик.