Державне управління справами

Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами

Посада / ПІБ: 
Директор ЄГОРОВ Євген Глібович
Адреса: 
04114, м. Київ, вул. Вишгородська, 150
Електронна пошта: 
pvod150@ukr.net, natalya.tishyna@ukr.net

Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» функціонує з 1936 року. Згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 06 квітня 1955 року № 455 – як дачне господарство «Пуща-Водиця», з 1964 року відповідно до розпорядження Ради Міністрів Української РСР № 1932 та наказу по Управлінню справами Ради Міністрів Української РСР № 415 – як будинок відпочинку «Пуща-Водиця».

Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» є об’єктом державної власності, який відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 «Про Державне управління справами» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2000 року № 165 передано в управління Державному управлінню справами.

Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» включено до Переліку закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 року № 501.

Згідно з Положенням про Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами, затвердженим Розпорядженням Керівника Державного управління справами від 05 жовтня 2016 року № 268, Комплекс відпочинку є неприбутковою бюджетною установою, що повністю утримується за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України. Основною метою його діяльності є створення належних умов для прийому, перебування та відпочинку вищих посадових осіб держави, а також інших категорій осіб, обслуговування яких здійснюється Державним управлінням справами.

Площа земельних ділянок Комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» становить 158,57 гектара. Загальна площа будівель і споруд, що розташовані на земельній ділянці, – 28 535,2 кв. метра.

Основна ділянка Комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» площею 133,17 гектара розташована по вул. Вишгородській, 150, на ній для організації відпочинку розміщений пансіонат на 37 номерів, обладнаний доступом до Wi-Fi, Інтернету, 30 будинків на 71 сім’ю (будинок № 14 має статус державної резиденції) та різні споруди: гаражі, склади, пральня, центральна котельня, більярдна.

Розпорядженням Керівника Державного управління справами від 10 липня 2019 року № 141 «Про затвердження Порядку надання приміщень та користування ними в Комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами» запроваджено правовий механізм, який дозволяє громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, а також юридичним особам користуватися приміщеннями в Комплексі відпочинку «Пуща-Водиця».