Державне управління справами

Державне управління справами оголошує повторний конкурс на посаду генерального директора Національного культурного центру України у м. Москві

Відповідно до Закону України “Про управління об’єктами державної власності”, статті 215 Закону України “Про культуру” та Положення про Державне управління справами в редакції, затвердженій Указом Президента України від 17 грудня 2002 року № 1180, оголошується повторний конкурс на посаду генерального директора Національного культурного центру України у м. Москві (вул. Арбат, 9, буд. 1, м. Москва, Російська Федерація, 119019).

Умови проведення конкурсу: повторний конкурс проводиться конкурсною комісією, персональний склад якої затверджено згідно з вимогами Закону України “Про культуру” відповідним розпорядженням Керівника Державного управління, за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11, у приміщенні Державного управління справами.

Посада передбачає укладення контракту строком на п’ять років з посадовим окладом 80 780 російських рублів.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

До конкурсної комісії подаються такі документи: заява про участь у конкурсному відборі, згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимостi, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про вищу освіту, два рекомендаційні листи, мотиваційний лист та інші документи на розсуд претендента.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220, контактний телефон:  (044) 255-70-12, електронна адреса: gordienko@dus.gov.ua.

Строк проведення конкурсу – не більше 2-х місяців з дня оголошення.

1. Фінансова звітність за 2019 рік.

2. Фінансова звітність за 9 місяців 2020 року.

3. Відомості про нерухоме майно.

4. Бухгалтерська (фінансова) звітність за 2019 рік.

5. Квитанція про прийом податкової декларації в електронному вигляді (сертифікат електронного підпису)