Державне управління справами

Державне управління справами оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Зал офіційних делегацій» Державне управління справами

Державне управління справами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Зал офіційних делегацій»
(м. Бориспіль-7, аеропорт, Київська обл., 08307).

Загальні вимоги до претендентів на посаду: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на керівних посадах – не менше п’яти років.

Кваліфікаційні вимоги до посади: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки фахівців авіаційної галузі, стаж роботи на керівних посадах в авіаційній галузі не менше 5 років.

До конкурсної комісії подаються такі документи: заява про участь у конкурсному відборі, належним чином завірені копія документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копія документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю, заповнений особовий листок з обліку кадрів, інформація про досвід успішної роботи з управління підприємством, довідка про стан здоров’я (виключена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2015 року № 545), довідка про відсутність в особи судимості, рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220, контактний телефон: (044) 255-64-84.

Про дату і місце засідання конкурсної комісії буде повідомлено додатково.