Державне управління справами

В Українському домі представили виставку найкращих робіт фотоконкурсу газети «День»

В Українському домі пройшла ХХ фотовиставка «День–2018».  У традиційних рубриках «Політика», «Український світ», «Фото з історією» і «Світ очима дітей» представлено 280 фоторобіт.

Міжнародний фотоконкурс є наймасштабнішим соціальним проектом газети. Для «фотомоніторингу» життя країни за рік судді відібрали знімки з яскравим публіцистичним акцентом, ті, які відображають настрій року, квінтесенцію важливих подій 2018-го.

Разом із головним редактором газети «День» Ларисою Івшиною підсумкову фотовиставку «День–2018» оглянула Марина Порошенко.

Як зазначила перша леді, це надзвичайно важливий соціальний проект, який через мистецтво фотографії фіксує яскраві моменти та події, якими жила наша держава в останній рік. А за двадцять років існування виставки вже вдалося створити своєрідну фотоісторію України та галерею пам’яті ключових подій, які виховують любов до рідної землі.

Загалом за двадцять років існування фотоконкурсу газети «День» у ньому взяло участь  понад 1500 професійних фотографів та аматорів, пройшло 129 регіональних фотовиставок у містах України та було нагороджено 809 учасників.

На ювілейний Міжнародний фотоконкурс газети «День» надійшло понад 3000 робіт від 185 учасників з усіх областей України.

Із метою заохочення юних фотомитців Марина Порошенко відзначила особистою нагородою Ладу Янчук з Києва за роботу «Пастораль» у номінації «Світ очима дітей» й подарувала планшет і книги сучасної літератури.