Державне управління справами

Будинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами

Посада / ПІБ: 
директор ГУРИН Олександр Олександрович
Адреса: 
03084, м. Київ, Столичне шосе, 24 км
Телефон: 
(044) 259-23-28, (044) 259-16-12
Електронна пошта: 
konchabud@ukr.net

Будинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами утворено в 1948 році та відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2000 року № 165 передано в управління Державного управління справами.

Територія будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами має площу 134,08 гектара. Будинок відпочинку є державним закладом охорони здоров’я, який утримується за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України.

Основна мета закладу – утримання в належному стані будівельних споруд, інженерних комунікацій, прилеглої території та створення належних умов для користувачів.

На території будинку відпочинку розташовані 71 дачний будинок (будинок № 29 має статус державної дачі) та 4 пансіонати на 145 номерів.

Розпорядженням Керівника Державного управління справами від 19 грудня 2014 року «Про затвердження Порядку надання приміщень та користування ними в будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами та комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами» запроваджено правовий механізм, який дозволяє громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, а також юридичним особам користуватися приміщеннями в будинку відпочинку.

Крім того, на території будинку відпочинку є впорядкований лісопарк з місцями для екологічного відпочинку, оздоровчими теренкурами загальною довжиною понад 6 000 метрів, лугами з реліктовими рослинами, хвойними, листяними деревами, серед яких є унікальні дуби.

          Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном будинку відпочинку «Конча-Заспа».