Державне управління справами

Новини

1–2 жовтня 2022 року в Національному природному парку «Синьогора» відбувся «Трейл Синьогора» – змагання з бігу вершинами гір з метою пізнання природи та оздоровлення. У заході, співорганізатором якого була Громадська організація «Твоя пригода», взяли участь майже 400 учасників з усієї України, які змагалися на чотирьох дистанціях: 3 км – для дітей, 9, 24 і 54 км – для дорослих. Усі учасники отримали пам’ятні медалі. Переможці, які представляли всі регіони України, отримали також цінні призи, а діти – солодощі.
З нагоди Дня фізичної культури та спорту на території ДП «Санаторій «Конча-Заспа» проведено спортивний вікенд. У суботу, 10 вересня, команда спортивного клубу «Олімпійський стиль» провела для всіх охочих майстер-класи з аквааеробіки, спортивних танців, скандинавської ходи. Учасники отримали чудовий настрій та заряд позитиву і зібрали кошти на потреби Збройних Сил України.
28 червня ДП «ГДІП» та охоронна компанія «Akkadian» організували для представників дипломатичного корпусу та іноземних представництв курси тактичної медицини за участю британських інструкторів. Захід провели в приміщенні та на подвір’ї дирекції «Медіацентр», а також транслювали на ютуб-каналі «GDIP Media Center». У тренінгу взяли участь члени дипломатичного корпусу, зокрема співробітники представництв ЄС, НАТО, Королівства Норвегія, а також працівники ДП «ГДІП».
11 листопада 2021 року в Державному управлінні справами пройшов другий етап конкурсного добору на посаду генерального директора Національного культурного центру України у м. Москві. Серед претендентів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, було визначено трьох учасників. Вони презентували свої проєкти програм розвитку Національного культурного центру України у м. Москві на один і п’ять років. Відеозапис заслуховування конкурсних пропозицій розміщено на офіційному вебсайті Державного управління справами на сторінці «Оголошення конкурсу» розділу «Публічна інформація».
18 вересня 2020 року в Державному управлінні справами пройшов другий етап конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства «Санаторій «Моршинський». Серед претендентів, які виявили бажання взяти участь у відборі, було визначено двох учасників, які презентували свої конкурсні пропозиції. Засідання відбулося в присутності представників засобів масової інформації. Відеозапис заслуховування конкурсних пропозиції розміщено на офіційному вебсайті Державного управління справами в категорії «Результати конкурсу» розділу «Публічна інформація».
У п’ятницю, 14 лютого, у Клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами відбулося засідання колегії Міністерства охорони здоров’я України, присвячене підготовці до запуску медичної реформи на вторинній ланці. Участь у засіданні взяли Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька та її заступники, а також представники облдержадміністрацій та обласних департаментів охорони здоров’я з регіонів України.