Державне управління справами

Приватне акціонерне товариство "Готель "Дніпро"

Директор: 
Білик Віктор Олексійович
Адреса: 
01001, Київ, вул. Хрещатик 1/2
Телефон: 
(044) 254-67-77, (044) 254-67-37, (044) 254-67-65
Електронна пошта: 
sale@dniprohotel.ua, reservation@dniprohotel.ua

ПрАТ «Готель «Дніпро» - один із найкращих готелів України, який має понад 50-річний досвід роботи в індустрії гостинності. Заклад здійснює активну діяльність у просуванні українського туристичного продукту на зовнішніх ринках, проводить спільні акції разом із дипломатичними представництвами України за кордоном. На сьогоднішній день Готель «Дніпро» - це ім’я, яке відоме далеко за межами України.

Готель "Дніпро" входить до складу елітного «Трейд лідерз клубу» і є володарем міжнародного знаку «Золота зірка».

Готель користується попитом серед іноземних та вітчизняних туристів, завдяки виваженій стратегії ведення туристичного бізнесу, орієнтуючись на високу якість надання послуг, комфорт проживання та професіоналізм персоналу.

До послуг відвідувачів готелю "Дніпро" 186 комфортабельних номерів, серед яких 37 номерів категорії «люкс». Усі номери оснащено супутниковим телебаченням, прямим телефонним зв’язком та безкоштовним WiFi. Також, для задоволення потреб гостей в готелі передбачено ресторанне та конференц-обслуговування, трансфер, бізнес-центр, оздоровчий центр, масажний кабінет .

Діяльність готелю «Дніпро» направлена на створення максимально комфортних умов перебування гостей.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Приватного акціонерного товариства «Готель «Дніпро» або на офіційному сайті готелю: www.dniprohotel.ua