Державне управління справами

Державне підприємство "Санаторій "Кришталевий палац"

Директор: 
Денисенко Роман Анатолійович
Адреса: 
82200, Львівська обл. м. Трускавець, вул. Суховоля, 35
Телефон: 
+38 (03247) 6-60-53, 6-31-90
Електронна пошта: 
k_palace@ukr.net

Державне підприємство «Санаторій «Кришталевий палац» розташований у мальовничому куточку центральної частини міста-курорту Трускавець на території старовинного парку. Санаторій є одним з елітних оздоровчих закладів, що відомий далеко за межами України. Тут є всі умови для приємного, повноцінного відпочинку та оздоровлення.

У санаторії створено чудові умови для різнобічного відпочинку та лікування:

- чотири житлові корпуси з комфортабельними номерами;

- сучасний лікувальний комплекс;

- великий, прекрасний у будь-яку пору року парк площею понад 6 гектарів;

- відкриті тенісні корти, волейбольні та баскетбольні площадки;

- ігровий, гімнастичний і тренажерний спортивні зали та критий басейн довжиною 25 метрів;

- клуб з кінозалом на 300 місць, бібліотекою, більярдом і дискотекою;

- їдальня на 380 місць, бар, екскурсійне обслуговування, власна автостоянка.

            Основний лікувальний профіль санаторію – захворювання нирок і сечовивідних шляхів, що базується на унікальних лікувальних властивостях мінеральної води «Нафтуся». З 2015 року в санаторії запроваджено додаткові напрями: ендокринологія, пульмонологія, неврологія та захворювання опорно-рухового апарату. Для цього розширено лікувальну базу та введено нові лікувальні процедури (у тому числі галотерапію «Соляна печера», сірководневі ванни). У санаторії надається повний комплекс медичних послуг – від лабораторних досліджень до широкого спектра фізіотерапевтичних процедур і лікувальних ванн.

Персонал санаторію приділяє максимальну увагу потребам відпочивальників.

Їдальня санаторію розташована в окремій чотириповерховій споруді в карпатському стилі з чотирма залами на 380 місць. Дієтичне меню є одним з основних лікувальних факторів. Розроблено семиденні дієтичні меню, меню на зимово-весняний та літньо-осінній періоди. Обслуговування здійснюється за попереднім замовленням, яке оформляється пацієнтом.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном ДП «Санаторій «Кришталевий палац» або на його офіційному сайті: http://www.crystal-palace.com.ua/ua/ та в соціальній мережі Facebook – Кришталевий палац.