Державне управління справами

Державне підприємство «Санаторій «Конча-Заспа»

Посада / ПІБ: 
Нагорянський Анатолій Олексійович
Адреса: 
Столичне шосе, 215, м. Київ, 03084
Телефон: 
(044)259-24-15
Електронна пошта: 
konchapr@ukr.net

Загальна інформація:

Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа" - санаторій першої категорії державної акредитації, який є реабілітаційним закладом загальнодержавного значення та спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної, нервової систем та опорно-рухового апарату.

Номерний фонд санаторного комплексу становить 226 ліжко-місць, відпочиваючі розміщуються у корпусі №1 (обладнаний доступом до Wі-Fі Інтернету) та №2. Для послуг відпочиваючих плавальний басейн (25м х 15м), вода до басейну подається з власних артезіанських свердловин та проходить сучасні ступені водопідготовки, очищення та знезараження озонуванням. Відпочиваючим пропонується сніданок, обід та вечеря за попереднім замовленням. Графік заїзду індивідуальний для кожного відпочиваючого.

Основні види діяльності підприємства:

  • Санаторно-курортні послуги.
  • Реабілітація   та   відновлювальне   лікування   з   кардіології, неврології, відновлення функцій опорно-рухового апарату.
  • SРА-тури.
  • Тури вихідного дня.
  • Сімейний відпочинок.
  • Амбулаторне лікування.

 

Також на базі ДП «Санаторій «Конча-Заспа» функціонують відділення реабілітації хворих неврологічного та ортопедо-травматологічного профілів, відділення   відновлювального   лікування   та   кардіологічної   реабілітації.

Лікарі відділень, на основі локальних клінічних протоколів реабілітації, розробляють індивідуальну програму реабілітаційного лікування основану на сучасних комплексних методах фізіотерапії, активної та пасивної механотерапії, кінезотерапії, гідробальнеотерапії, вестибуло- та балансотерапії та інших методах лікування.

Для реабілітації хворих Санаторієм використовується унікальне діагностичне і реабілітаційне обладнання провідних світових виробників, таке як система ударно - хвильової терапії серця Modulith SLC (Швейцарія), набір пристроїв для безперервної розробки суглобів Кіnetес (Франція), мультисуглобовий діагностичний комплекс Система 4 Рго (Віоdех Меdісаl Systems, США), апарат для екстракорпоральної ударно - хвильової терапії DUOLITH  SD1 (Швейцарія), «лабораторія головокружіння» Місгоmеdісаl Technologies (США), баланс-Система Віоdех Меdісаl Systems Іпс, (США) та багато інших.

У санаторії знаходиться сучасна водолікарня - повний спектр лікувальних душів, новітні ванни для підводного масажу, камерні ванни для рук і ніг.

 

Родзинками водолікарні є душ Віші, що знаходить широке застосування в косметології та антистрес-програмах, суха вуглекисла ванна комбінована Worishofen СО2 1800 змінного струму (Німеччина) (викликає приємне відчуття тепла, впливає на судинний кровообіг, розширює периферичні судини, знижує артеріальний тиск і зменшує частоту серцевих скорочень, розслабляє і заспокоює, зменшує свербіж шкіри і тамує біль. Стимулює роботу дихального центру. Має протизапальну та протинабрякову дію), ванна термо-СПА з водореслевими обгортаннями і ефектом флотації «невагомості», що входить в програму антистрес-терапії і програми схуднення.