Державне управління справами

Державне підприємство "Готель "Україна"

Посада / ПІБ: 
Василів Богдан Михайлович
Адреса: 
01001, м.Київ, вул. Інститутська, 4
Телефон: 
(044) 279-03-47 – рецепція, (044) 590-44-00 – бронювання
Електронна пошта: 
resevation@ukraine-hotel.kiev.ua, marketing@ukraine-hotel.kiev.ua

Чотиризірковий готель «Україна» розташований у серці Києва – на майдані Незалежності. Це унікальне місце, де перетинаються культурне, політичне та розважальне життя української столиці. Неподалік розташовані найвідоміші київські театри, Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Національний банк України, Київська міська державна адміністрація, головпоштамт, нічні клуби та великі торговельні центри.

Державне підприємство «Готель «Україна» створено з метою забезпечення високоякісного прийому, обслуговування, тимчасового проживання, харчування та інших послуг.

Для розміщення готель «Україна» пропонує 371 номер на 14 поверхах.  Номери готелю різні за категоріями: бізнес-люкс, люкс, стандарт поліпшений, стандарт, економ, ексклюзивні номери (представницький люкс і дуплекс). Усі номери обладнано кондиціонерами, для гостей доступний безкоштовний Wi-Fi.

Упроваджено європейські стандарти роботи різних підрозділів готелю, які відповідають вимогам до готелю категорії «чотири зірки». Також активно розвивається співпраця з онлайн-дистриб’юторами Booking.com та Expedia.com.

Нещодавно було проведено ремонт залів ресторану (основного і банкетних), повністю змінено меню «a la carte». Ресторанні послуги в готелі «Україна» надаються у двох ресторанах  площею 94 кв. метри і 450 кв. метрів з можливістю обслуговування від 30 до 160 осіб та двох банкетних залах площею 21 кв. метр і 46 кв. метрів з можливістю обслуговування до 12 осіб.

Наразі готель «Україна» позиціонує себе як бізнес-готель, важливим напрямом розвитку якого став конференц-сервіс. Послуги конференц-сервісу забезпечуються двома спеціалізованими конференц-залами з усім необхідним обладнанням, пропонуються спеціальні ціни на проведення заходів, розроблено типові меню обідів, кава-брейків, а також конференц-пакет, що передбачає розрахунок вартості на одного учасника заходу.

Крім того, до послуг гостей готелю:

  • ресторанне обслуговування номерів;
  • пральня;
  • банкомати, пункт обміну валют;
  • камера схову, сейф у камері схову;
  • трансфер;
  • бізнес-центр;
  • салон краси;
  • SPA-салон;
  • автостоянка;
  • майстерня з ремонту взуття та шкіргалантереї.

Готель дотримується лояльної тарифної політики, постійно проводяться акції до свят, розробляються пакетні пропозиції, впроваджуються дисконтні програми.