Державне управління справами

Державна організація "Лісове господарство "Білоозерське"

Директор: 
Шарапка Віктор Дмитрович
Адреса: 
08473, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, с. Хоцьки
Телефон: 
(04567) 2-41-35
Електронна пошта: 
bileozero1@ukr.net

Державна організація «Лісове господарство «Білоозерське» створена згідно з Розпорядженням Керівника Державного управління справами від 15 серпня 2005 року № 383 шляхом реорганізації Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Регіон».

ДО «ЛГ «Білоозерське» заснована на державній власності. Засновником ДО «ЛГ «Білоозерське» є Державне управління справами.

Організація розташована на території Київської та Черкаської областей. Загальна площа – 7 014,44 гектара, площа лісових угідь у Київській області – 3 658,22 гектара, у Черкаській області – 3 356,22 гектара.

Основними завданнями організації є:

  • забезпечення сталого збалансованого розвитку природно-заповідного фонду на науково обґрунтованій основі;
  • збереження, відтворення й ефективне використання природних комплексів та об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історично-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність;
  • збереження в природному стані типових або унікальних для цієї ландшафтної зони природних комплексів, вивчення природних процесів і явищ, що відбуваються в них.

          Відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 2009 року № 1048 «Про створення національного природного парку «Білоозерський» Державна організація «Лісове господарство «Білоозерське» перебуває в процесі реорганізації (перетворення) в національний природний парк «Білоозерський», який буде правонаступником усіх майнових прав та обов’язків Державної організації «Лісове господарство «Білоозерське».