Державне управління справами

Національний комплекс "Експоцентр України"

Посада / ПІБ: 
Мушкін Євген Олександрович
Адреса: 
03680, м. Київ-680, пр-т Академіка Глушкова, 1
Телефон: 
(044) 596-91-01
Факс: 
(044) 596-91-24
Електронна пошта: 
anna94mos@gmail.com

Національний комплекс «Експоцентр України» (колишня ВДНГ) – це єдина державна виставкова установа України – організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях.

Експоцентр України діє з 1958 року та є членом Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI), Виставкової федерації України (ВФУ).

Національний комплекс «Експоцентр України» є організатором заходів загальнодержавного рівня, в тому числі таких, що підтримуються Урядом України, галузевими міністерствами й асоціаціями. На його території проходять міжнародні та національні спеціалізовані виставки, виставково-конгресні, ділові, корпоративні, спортивні та святкові заходи.

Загальна площа території НК «Експоцентр України» – 285,0029 гектара. Закрита виставкова експозиційна площа – 18 000 кв. метрів, експозиційна відкрита площа – 21 000 кв. метрів, площа демонстраційних майданчиків і конкурних полів – 30 000 кв. метрів.

         На території Експоцентру України – 180 будинків і споруд, 19 з яких отримали статус історико-культурних пам’яток України.

         Національний комплекс «Експоцентр України» має структурні підрозділи, які забезпечують виконання статутних завдань комплексу:

  • надання послуг з організації виставок і ярмарків, налагоджування наукових, виробничих і культурних зв’язків;
  • організація і проведення загальнодержавних та міжнародних громадсько-політичних, культурно-мистецьких і видовищних заходів;
  • рекламно-інформаційна підтримка виставкових і мистецьких заходів;
  • послуги конференц-сервісу;
  • квітково-декоративне оформлення експозицій, ландшафтне проектування та озеленення;
  • кейтеринг, проведення банкетів, фуршетів;
  • клінінгові послуги;
  • послуги охорони.