Державне управління справами

Державне підприємство "УКРІНВЕСТБУД"

Посада / ПІБ: 
т.в.о. КУЗУБ Віталій Миколайович
Адреса: 
01024, м. Київ-24, вул. Банкова, 3
Телефон: 
(044) 253-32-46
Факс: 
(044) 253-32-46
Електронна пошта: 
uibdus@gmail.com

Державне підприємство «Укрінвестбуд» є юридичною особою, діє на засадах господарського розрахунку, має розрахунковий рахунок в установах банку та окремий баланс.

Функції, покладені на Державне підприємство «Укрінвестбуд», в основному спрямовані на залучення інвестиційних коштів вітчизняних та іноземних фізичних і юридичних осіб у будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів нерухомого майна на всіх етапах виконання робіт, виробничої та комерційної діяльності.

Також підприємство надає послуги у сфері інжинірингу, а саме: відведення земельних ділянок, виконання функцій замовника із супроводження проектних і будівельних робіт, у тому числі технічного нагляду під час будівництва об’єктів архітектури, тощо.

За період існування підприємства було введено в експлуатацію об’єкти загальною житловою площею більше ніж 150 000 кв. метрів.

Підприємством активно ведеться пошук нових перспективних інвестиційних проектів з будівництва багатоповерхових офісних і житлових будинків з об’єктами соціальної інфраструктури, які перебувають на стадії отримання дозвільних документів для початку будівництва.