Державне управління справами

Державне підприємство "Житомирський лікеро-горілчаний завод"

Посада / ПІБ: 
генеральний директор Власенко Олег Ігоревич
Адреса: 
10008, Україна, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 38
Телефон: 
+380 (412) 43-03-77
Електронна пошта: 
zlgz@lgz.com.ua

Державне підприємство «Житомирський лікеро-горілчаний завод» за 120 років свого існування вписало чимало славних сторінок в історію вітчизняного виробництва і сьогодні вважається по праву одним з найкращих у спиртовій галузі.

У 6 основних та 5 допоміжних цехах підприємства, де працює 530 фахівців, здійснюється повний технологічний цикл – від надходження зерна до одержання готової продукції (48 найменувань горілок, горілок особливих, настоянок, наливок, лікерів тощо). На Чуднівській філії виробляється спирт етиловий ректифікований «Екстра» та «Люкс», солод житній, соки спиртовані, морси,  горілка, лікери, настоянки.

Торгова марка «Житомирська на бруньках» стала візитною карткою заводу, а горілка «Президентський стандарт» відома далеко за межами України. Нова горілка особлива «Житомирський стандарт» неодноразово ставала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». 

ПЕРЕЛІК Державного майна, яке знаходиться в аварійному стані, морально та фізично зношене  та на даний час не використовується