МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Підприємства, установи та організації сфери обслуговування
Санаторно-курортні установи
Санаторій "Південний" Державного управління справами
Санаторний комплекс “Зорі України”
Державне підприємство "Санаторій "Гурзуфський"
Державне підприємство "Санаторій "Алуштинський"
Державний заклад "Дитячий оздоровчий табір-пансіонат "Радуга" Державного управління справами
Державне підприємство України "Міжнародний дитячий центр "Артек"
Державний заклад "Дитячий оздоровчий табір "Світанок" Державного управління справами
Державний лікувально-профілактичний заклад "Санаторій імені М. О. Семашка"
Державне підприємство "Будинок відпочинку "Псоу"
Санаторій "Україна" - філія Державного лікувально-профілактичного закладу "Санаторій імені М.О. Семашка"
Державне підприємство "Санаторій "Моршинський"
Державне підприємство "Санаторій "Кришталевий палац"
Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа"
Будинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами
Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами
Державне підприємство «Санаторій «Збруч»
Державне підприємство «Санаторний комплекс «Пуща-Озерна»
Підприємства та установи сфери культури
Національні парки та заповідники
Підприємства та організації виробничої сфери діяльності
Медичні установи


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Державне підприємство України "Міжнародний дитячий центр "Артек"


Загальна інформація

00030.jpg
00094.jpg
00178.jpg
00208.jpg
âèä_íà_Ìîðñêîé.jpg

Щодо шляхів вирішення подальшої діяльності
Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек»   

У зв’язку з тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим Російською Федерацією та неможливістю Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» продовжувати здійснювати на вказаній території свою фінансово-господарську діяльність у Державному управлінні справами проводяться роботи щодо можливості розміщення дитячого центру на базі Державного підприємства «Санаторний комплекс «Пуща-Озерна», яке також перебуває в управлінні Державного управління справами, за адресою:
04075, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія.

Наразі тривають роботи щодо забезпечення функціонування Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (оздоровлення та відпочинок дітей, залучення до системи оздоровлення суб’єктів, які забезпечують оздоровлення та відпочинок дітей, реалізація заходів правового, освітньо-виховного, медичного  спрямування тощо).

тел./факс: 0 (044) 205-05-79

Міжнародний дитячий центр «Артек» – визнаний лідер в організації дитячого відпочинку серед 100 тисяч таборів із 50 країн світу. За більш ніж 80 річну історію в Артеці відпочило понад 1,5 млн дітей із 130 країн.

У 2006 році Артек став єдиним у світі дитячим центром, якому було присвоєно статус «Під егідою ЮНЕСКО».

«Артек» розташований в найбільш живописному місці Південного берегу Криму. На березі Чорного моря, недалеко від відомого туристичного центру Ялта. Тут м’який середземноморський субтропічний клімат. «Артек» займає територію в 208 га, включаючи 60 га парків та 42 га пляжів.

«Артек» складається із 9 таборів, з них 5 працюють цілий рік і 4 лише в сезон. Одночасно центр приймає близько 3 тисяч хлопчиків та дівчаток віком з 10 до 16 років. Діти відпочивають в «Артеці» 21 день літом і 30 днів узимку. Вони поділені на групки по 25 чоловік з 3 професійними вожатими, які знаходяться разом з ними вдень і вночі. Діти мають п’ятиразове харчування в спеціальних столових згідно збалансованого меню.

Високо розвинута економічна і технологічна інфраструктура Артеку. До послуг дітей в «Артеці» - 36 спальних корпусів, 10 столових, автопарк, власний медичний комплекс, дитячий готель в м. Сімферополь на 200 спальних місць; власний порт з можливістю стоянки 30 яхт, дитяча флотилія; яхта на 150 місць; Інтернет-клуби, 12 кінотеатрів, 5 готелів для гостей. «Артек» має навіть власну міліцію і пошту. Для дітей працюють 20 кружків, 5 бібліотек, власна телестудія і щомісячний журнал.

В «Артеці» - 4 музеї і значна кількість постійних та тимчасових виставок. В Космічному музеї – одному з перших музеїв космосу на землі, який заснував особисто Юрій Гагарін, представлені унікальні експонати, що побували в перших космічних польотах. Таких експонатів немає більше ніде у світі.

Рівень спортивної бази «Артеку» досить високий. Тут є 11 обладнаних спортивних площадок та кортів, 4 нових відкритих басейнів; Палац спорту з гімнастичними та тренажерними залами, закритим басейном, де температура морської води взимку сягає 27 С.
Центральний стадіон центру на 7500 місць відповідає всім міжнародним стандартам.

В Артеці висококваліфікований персонал. Починаючи з вожатих, яких для роботи з дітьми готує власний вуз Артеку – кримське відділення одного із найстаріших та найвідоміших педагогічних вузів України, до вчителів школи, медпрацівників, охоронців та іншого обслуговуючого персоналу, кількість якого влітку досягає 3 тисяч.
Для того, щоб діти не пропускали свою шкільну програму, «Артек» має власну школу на 1272 місць, яка за обладнанням є однією з кращих у Східній Європі.

«Артеку» належать дві туристичні бази в горах Криму “Дубрава” (1000 м над рівнем моря) та “Криничка” (600 м над рівнем моря), які приймають до 100 артеківців одночасно.

В «Артеці» застосовують багато сучасних педагогічних розробок. Щоденно діти задіяні в різноманітних пізнавальних і розважальних програмах. Це і зустрічі з відомими людьми: акторами, співаками, космонавтами, поетами та письменниками, і спортивні та інтелектуальні змагання, і купання в морі, і походи в кримські гори, і екскурсії по історичним місцям Криму, а також заняття морською справою, спортивні ігри, комп’ютерні класи, музичні, творчі, танцювальні програми, різноманітні майстер-класи, малювання, спів, концерти і грандіозні шоу програми.

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11